Programma en uitslagen

  • Programma, uitslagen, te fluiten wedstrijden, haldienst

    Programma

    woensdag 17 januari 2018
    Roreko MW1-KV Emmeloord MW1
    Dames   Caroline, Claudia, Ilona
    Heren   Eltjo, Hedy, Johan d B, Johan d W, Rick, Sander
    Coach    
    Aanvang   20:15
    Aanwezig cq Vertrek    
    Accommodatie   De Slenken
    Wassen    
    Scheidsrechter    
         
         
    zaterdag 20 januari 2018
    KV Emmeloord 1-Pallas '08 1
    Dames   Marit, Aly, Ryanne, Vera
    Heren   Bram, Remco, Jesse, Lars
    Coach   Henk, Arjan
    Aanvang   19:50
    Aanwezig cq Vertrek   17:35
    Accommodatie   Bosbadhal
    Wassen   Aly
    Scheidsrechter   J Santinge
         
         
    KV Emmeloord 2-Pallas '08 2
    Dames   Lisa, Wendy, Marlinde, Patricia, Elisabeth
    Heren   Martijn, Martijn, Dennis, Dennis, Tim
    Coach   Arjan
    Aanvang   18:35
    Aanwezig cq Vertrek   17:35
    Accommodatie   Bosbadhal
    Wassen   Martijn Z
    Scheidsrechter   M Doorten
         
         
    KV Emmeloord 3-DTG 3
    Dames   Anneke, Geertje, Jaqueline, Judy, Sonja, Ellen
    Heren   André, Engelbert, Mark, Wim, Dick
    Coach    
    Aanvang   16:10
    Aanwezig cq Vertrek    
    Accommodatie   Bosbadhal
    Wassen    
    Scheidsrechter   E vd Lijn
         
         
    KV Emmeloord  A1-Mid-Fryslan A1
    Dames   Emma, Lieke, Aniek, Isa, Jente
    Heren   Bas, Niek, Robin, Arjen, Frank
    Coach   Sjoerd, Leo
    Aanvang   17:20
    Aanwezig cq Vertrek   16:10
    Accommodatie   Bosbadhal
    Wassen   Bas 
    Scheidsrechter   H Kallenkoot
         
    KV Emmeloord A2-Udiros A2
    Dames   Lize, Robine, Nathalie, Marleen, Iris, Marinda, Isa, Kayleigh
    Heren   Jurn Piter
    Coach   Monique, Stefan
    Aanvang   15:00
    Aanwezig cq Vertrek    
    Accommodatie   Bosbadhal
    Wassen    
    Scheidsrechter   M Roeling
         
         
    KV Emmeloord B1-LDODK B2
    Dames   Samira, Anka, Winnie, Sanne, Fleur
    Heren   Rutger, Jesse, Stijn, Robin
    Coach   Anton, Remco, Vera
    Aanvang   13:00
    Aanwezig cq Vertrek    
    Accommodatie   Bosbadhal
    Wassen    
    Scheidsrechter   L van Erp
         
         
    KV Emmeloord B2-ASVD B2
    Dames   Linda, Kim, José, Iris, Michelle, Margot
    Heren   Levi, Alex
    Coach   Martijn
    Aanvang   14:00
    Aanwezig cq Vertrek    
    Accommodatie   Bosbadhal
    Wassen    
    Scheidsrechter   J de Boer
         
         
    KV Emmeloord C2-DOS Kampen C2
    Dames   Anouk, Yvonne, Esther, Iris, Nicole
    Heren   Bryan, Joachim, Jurgen,Thomas
    Coach   André
    Aanvang   12:00
    Aanwezig cq Vertrek    
    Accommodatie   Bosbadhal
    Wassen    
    Scheidsrechter   E Nikkels
         
         
    KV Emmeloord D1-Heerenveen D2
    Dames   Tessa, Ezmé, Charlotte, Maren
    Heren   Ruben, Nils, Matthijs, Luuk, Samuël
    Coach   Marit, Patricia
    Aanvang   11:00
    Aanwezig cq Vertrek   10:30
    Accommodatie   Bosbadhal
    Wassen   Tessa 
    Scheidsrechter   L van Erp
         
         
    KV Emmeloord D2-Westergo D1
    Dames   Meike, Rebecca, Loïs, Zoë, Inge, Daniella, Fleur
    Heren   Giovanni, Niek
    Coach   Marinda, Aniek
    Aanvang   10:00
    Aanwezig cq Vertrek   9:30
    Accommodatie   Bosbadhal
    Wassen    
    Scheidsrechter   C van Eijk
         
    KV Emmeloord E1-SIOS E3
    Dames   Linda, Amber, Demi, Linde, 
    Heren   Stijn
    Coach   Frank, Arjen
    Aanvang   9:00
    Aanwezig cq Vertrek   8:30
    Accommodatie   Bosbadhal
    Wassen    
    Scheidsrechter   R Hoekstra
         
         
    KV Emmeloord F1-Kinea F1
    Dames   Floor
    Heren   Thijs, Tim, Milan,Lars
    Coach   Arjan
    Aanvang   9:00
    Aanwezig cq Vertrek    
    Accommodatie   Bosbadhal
    Wassen    
    Scheidsrechter   M Kramer

    Uitslagen

    wedstrijd uitslagen   eindstand
    week 2        
    KV Emmeloord MW1 - Sparta MW2   8 - 27
    Thrianta 1 - KV Emmeloord 1   1 - 18
    De Waterpoort 2 - KV Emmeloord 2   11 - 11
    DTG 3 - KV Emmeloord 3   7 - 9
    Wit Blauw A1 - KV Emmeloord  A1   18 - 7
    De Waterpoort A1 - KV Emmeloord A2   17 - 11
    Leonidas/De Hoeve/Forward B1 - KV Emmeloord B1   18 - 3
    Hellas '63 C1 - KV Emmeloord C2   26 - 4
    LDODK D2 - KV Emmeloord D1   5 - 6
    Exakwa D3 - KV Emmeloord D2   14 - 0
    SCO E2 - KV Emmeloord E1   9 - 12
    Mid-Fryslan F3 - KV Emmeloord F1   18 - 0

    Te fluiten

     

    zaterdag 20 januari 2018    
    Bonds wedstrijden Tijd Naam
    Lemmer 1 - SIM 1 16:35 BJ Profijt
    Dindoa A2 - Fiducia A1 12:00 H Bruins
     
     

    Jeugdwedstrijden, volg deze link

    Haldienst

    Zaterdag 20 januari

    zaterdag 20 januari 2018
    Namen Tijdsduur  
    Erik ter Feen – Rutger ter Feen – Stijn Lubbers 08:45 t/m 13:00  
    Anneke Kok – Geertje Dijkstra 13:00 t/m15:30  
    Leo Slomp –  ? 15:30 t/m 21:00  

    Volledig schema, volg deze link

     

    Datum van: 
    vrijdag 3 november 2017 uur
    Datum tot: 
    maandag 12 maart 2018, 19 uur
Twitter icon
Facebook icon
Google icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Pinterest icon