Teams

Het seizoen 2016-2017 speelt Emmeloord met de volgende teams (onder voorbehoud):

Dames     Heren      
             
Selectie            
Milan Bezema   Dennis Bezema   Trainer
Patricia van den Bos   Jesse Bezema   Martijn van Eijk
Marjolein van der Burg   Lars van Erp   Arjan Schwering
Wendy Bruins   Cor Holtrop    
Moniek de Boer   Anton Meppelink    
Lisa Dingemanse   Thomas Straathof    
Marlinde Kramer   Bram Winterkamp    
Marit Schwering   Martijn Zoodsma    
Ryanne Sietzema          
Marjolijn Zoodsma          
             
             
Senioren 3            
Geertje Dijkstra   Andre Boonstra   Trainer
Judy Janson   Wim Kaastra   nog niet bekend
Sonja Kaastra-Nijholt   Engelbert Nikkels   Coach
Jacqueline  Koets   Mark Roeling   S3
Anneke Kok-Dijkstra          
Ellen Ziel          
             
             
Midweek 1            
Carolien van Eijk   Sander Beks   Trainer
Ellen Gijsberts   Johan de Boer   n.v.t.
Hiske Hofstede   Hedy Cappon   Coach
Claudia Knol   Rick Kruiter   MW1
Margriet Schwering   Eltjo van der Lijn    
      Ton Schwering    
      Johan de Wit    
             
A-1            
Aniek Joustra   Martijn Slomp   Trainer
Vera Joustra   Arjen  Stuij   Marjolein van de Burg
Sanne Kaastra   Jacco Venema   Coach
Amber Schollaardt   Remco Venema   Oene Venema
Elisabeth Stuij          
             
A-2            
Suzanne Boonstra   Tim Bakker   Trainer / coach
Roeleen Russchen   Bryan de Jong   Leo Slomp
Marinda Slomp   Jurn Piter Kloosterman    
Kayleigh Vrijenhoek   Edward Post    
      Daan Vermeulen    
             
B-1            
Emma Aalbers   Niek Brondijk   Trainer / coach
Lieke  Corjanus   Robin Hoekstra   Sjoerd van der Klaauw
Isa Koene   Bas van der Klaauw   Leo Dingemanse
Winnie Nauta   Frank Venema    
             
             
B-2            
Linda Boonstra   Stijn Lubbers   Trainer / coach
Lize Broekhof   Reinier Scholten   Monique van der Lijn
Robine Doeven         Dennis Weda
Samira El Harraq          
Nathalie Elenbaas          
Marleen  Hospes          
Iris Kremer          
Isa Vermeulen          
             
             
C-1            
Rosanne Beks   Jesse Brondijk   Trainer / coach
Nicole Joolink   Rutger van der Feen   Bram Winterkamp
Anka Meinten   Thijs Kremer   Wendy Bruins
Sanne Vermeulen   Robin Vermeulen   Remco Venema
Fleur Zwemer          
             
             
C-2            
Yvonne Boonstra   Valentino Greidanus   Trainer
Camilla Griep   Levi Hoekstra   Andr? Boonstra
Iris Roeling   Bryan Kooistra   Trainer / coach
Michelle Spans   Alex Stad   Vera Joustra
Margot Stuij         Coach
            Anton Meppelink
             
D-selectie            
Tessa van den Bos   Kevin van den Bos   Trainer / coach
Emma Halma   Jurgen Frans Breidenbach   Lars van Erp
Gwen Meinten   Thomas van der Feen   Ryanne Sietzema
Stephanie Stoffers   Harm Platenkamp    
Yentl Vrijenhoek   Bryan Symonowicz    
             
Indien er naar aanleiding van schoolkorfbal nog kinderen bij komen worden er 2 teams gemaakt, een 8-tal en een 4-tal.    
             
             
E-1            
Charlotte Beks   Nils van der Lijn   Trainer / coach
Zo? Bouwknegt   Matthijs van der Maden   Marit Schwering
Maren Joolink         Arjen Stuy
             
             
E-2            
Ezm? Beek   Luuk Vroegop   Trainer / coach
Lo?s Bouwknegt   Samuel With   Martijn Slomp
Inge Hornstra         Marinda Slomp
Meike Roeling          
Amber van Beek          
             
E-3 (speelt thuis in Marknesse)          
Dani?lle Delvers   Storm de Jong   Trainer / coach
Rebecca Delvers   Niek Konter   Irma Profijt
Linda ten Napel   Joachim van Vulpen    
             
             
F-1            
Linde Dijk   Lars Hof   Trainer / coach
Sanne de Gorter   Mats van der Lijn   Marlinde Kramer
      Bruce Meinten   Aniek Joustra
      Milan Wiersma   Anka Meinten
Twitter icon
Facebook icon
Google icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Pinterest icon