Te fluiten jeugdwedstrijden zaal 2017-2018

 

Datum

Tijd

Thuis

Uit

Scheidsrechter

Begeleiding

08-11

20.35

Emmeloord MW

Roreko MW1

 

 

 

 

 

 

 

 

11-11

09.00

Emmeloord E1

SCO E2

S1 – Vera Joustra

 

11-11

09.00

Emmeloord F1

Mid-Fryslan F3

S3 – Lilian Straathof

 

11-11

10.00

Emmeloord D2

Exakwa D3

S2 – Marlinde Kramer

 

11-11

11.00

Emmeloord D1

Mid-Fryslan D1

S1 – Ryanne Sietzema

 

11-11

12.00

Emmeloord C2

Hellas ’63 C1

S1 – Remco Venema

 

11-11

13.00

Emmeloord C1

SCO C1

S1 – Anton Meppelink

 

11-11

14.00

Emmeloord B2

Harich B1

Henk Kallenkoot

 

11-11

15.00

Emmeloord B1

Leonidas/de Hoeve B1

S2 – Martijn Zoodsma

 

11-11

16.00

Emmeloord A2

De Waterpoort A1

S1 – Bram Winterkamp

 

11-11

17.15

Emmeloord A1

Wit-Blauw A1

S3 – Engelbert Nikkels

 

 

 

 

 

 

 

22-11

20.35

Emmeloord MW

Rood-Wit MW1

 

 

 

 

 

 

 

 

25-11

09.15

Emmeloord F1

WWC F2

MW – Johan de Wit

x Milan

25-11

10.15

Emmeloord D2

Harich D1

S1 - Marit Schwering

 

25-11

11.20

Emmeloord D1

Wordt Kwiek D1

S2 – Jesse Bezema

 

25-11

12.25

Emmeloord C1

Leonidas/de Hoeve C2

S2 – Marlinde Kramer

 

25-11

13.30

Emmeloord B1

Lintjo B1

MW – Johan de Boer

 

25-11

14.35

Emmeloord A2

Harich A2

S3 – Engelbert Nikkels

 

25-11

15.50

Emmeloord 3

Harich 4

MW – Eltjo van der Lijn

 

25-11

17.10

Emmeloord A1

De Pein A2

S1 – Aly Cuperus

 

 

 

 

 

 

 

09-12

09.00

Emmeloord D2

Mid-Fryslan D2

S1 – Marit Schwering

 

09-12

10.00

Emmeloord E1

Lintjo E2

A – Robin / Niek

x

09-12

11.05

Emmeloord D1

Kinea D1

S2 – Dennis Bezema

 

09-12

12.10

Emmeloord C2

Rood-Wit C1

S2 – Wendy Bruins

 

09-12

13.10

Emmeloord C1

Heerenveen C2

S1 – Remco Venema

 

09-12

14.10

Emmeloord B2

Exakwa B2

S3 – Lilian Straathof

 

09-12

15.10

Emmeloord B1

Koru B1

S3 – André Boonstra

 

09-12

16.10

Emmeloord A1

Exakwa A1

S2 – Dennis Weda

 

09-12

17.20

Emmeloord 3

ODIS 2

MW – Eltjo van der Lijn

 

 

 

 

 

 

 

13-12

20.35

Emmeloord MW

DOS ’46 MW1

 

 

 

 

 

 

 

 

06-01

09.00

Emmeloord E1

LDODK E3

A – Marinda/Iris

x

06-01

09.00

Emmeloord F1

Harich F1

A – Aniek/Jente

x

06-01

10.00

Emmeloord D2

DTG D1

S2 – Martijn Slomp

 

06-01

11.00

Emmeloord C2

ASVD C2

Thomas Straathof

 

06-01

12.00

Emmeloord C1

Mid-Fryslan C2

S1 – Anton Meppelink

 

06-01

13.00

Emmeloord B2

DTG B1

S2 – Martijn Zoodsma

 

06-01

14.00

Emmeloord B1

Spannum B1

S2 – Dennis Weda

 

06-01

15.00

Emmeloord A2

Forward/de Hoeve A1

S1 – Bram Winterkamp

 

06-01

17.25

Emmeloord 3

SIM 2

S1 – Aly Cuperus

 

 

 

 

 

 

 

10-01

20.35

Emmeloord MW

Sparta Zwolle MW2

 

 

 

 

 

 

 

 

20-01

09.00

Emmeloord E1

SIOS E3

A – Robin/Niek

x

20-01

09.00

Emmeloord F1

Kinea F1

A – Simone/Reinier

x

20-01

10.00

Emmeloord D2

Westergo D1

S2 – Elisabeth Stuij

x

20-01

11.00

Emmeloord D1

Heerenveen D2

S1 – Vera Joustra

 

20-01

12.00

Emmeloord C2

DOS Kampen C2

S3 – Engelbert Nikkels

 

20-01

13.00

Emmeloord B1

LDODK B2

S1 – Lars van Erp

 

20-01

14.00

Emmeloord B2

ASVD B2

MW – Johan de Boer

 

20-01

15.00

Emmeloord A2

Udiros A2

S3 – Mark Roeling

 

20-01

16.10

Emmeloord 3

DTG 3

MW – Eltjo van der Lijn

 

20-01

17.20

Emmeloord A1

Mid-Fryslan A1

Henk Kallenkoot

 

 

 

 

 

 

 

03-02

09.00

Emmeloord E1

Heerenveen E3

A – Aniek/Jente

x

03-02

09.00

Emmeloord F1

Heerenveen F1

MW – Claudia Knol

x

03-02

10.00

Emmeloord D1

Spannum D1

S3 – Lilian Straathof

 

03-02

11.00

Emmeloord C2

Exakwa C2

S2 – Martijn Slomp

 

03-02

12.00

Emmeloord C1

Noveas C1

S2 – Dennis Weda

 

03-02

13.00

Emmeloord B1

SCO B1

S3 – Mark Roeling

 

03-02

14.00

Emmeloord B2

DOS Kampen B4

S2 – Martijn Zoodsma

 

03-02

15.00

Emmeloord A2

Wordt Kwiek A1

S1 – Aly Cuperus

 

03-02

16.10

Emmeloord 3

Mid-Fryslan 6

Henk Kallenkoot

 

03-02

17.20

Emmeloord A1

DOS Kampen A1

S3 – André Boonstra

 

 

 

 

 

 

 

07-02

20.35

Emmeloord MW

Elburg MW2

 

 

 

 

 

 

 

 

17-02

09.00

Emmeloord D2

Lemmer D1

S2 – Patricia Damhuis

 

17-02

10.00

Emmeloord E1

Lemmer E1

A – Simone/Reinier

x

17-02

11.00

Emmeloord D1

LDODK D2

S1 – Ryanne Sietzema

 

17-02

12.00

Emmeloord C2

Harich C1

S2 – Martijn Slomp

 

17-02

13.00

Emmeloord C1

Kinea C1

MW – Johan de Boer

 

17-02

14.00

Emmeloord B2

Lemmer B1

S3 – André Boonstra

 

17-02

15.00

Emmeloord A2

Lintjo A2

S3 – Engelbert Nikkels

 

17-02

16.10

Emmeloord A1

Harich A1

Arjan Schwering

 

17-02

17.20

Emmeloord 3

Lemmer 2

MW – Eltjo van der Lijn

 

 

 

 

 

 

 

07-03

20.35

Emmeloord MW

DOS Kampen MW1

 

 

 

 

 

 

 

 

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Pinterest icon