Te fluiten jeugdwedstrijden voorjaar 2018

Datum

Tijd

Thuis

Uit

Scheidsrechter

 

Begeleiding

24-03

12.30

Emmeloord B2

Mid-Fryslan B3

Henk Kallenkoot

 

 

 

 

 

 

 

31-03

10.00

Emmeloord F1

Heerenveen F2

Isa Koene / Bas van der Klaauw

Marlinde Kramer

31-03

10.00

Emmeloord D2

Leonidas D2

Vera Joustra

 

31-03

10.00

Emmeloord D1

Kinea D1

Mark Roeling

 

31-03

11.05

Emmeloord C2

Joure C1

Martijn Slomp

 

31-03

11.05

Emmeloord B1

Harich B1

Martijn Zoodsma

 

31-03

11.10

Emmeloord E1

Samen Een E1

Robin Hoekstra / Niek Brondijk

Sjoerd van der Klaauw

31-03

12.10

Emmeloord C1

LDODK C2

André Boonstra

 

31-03

12.25

Emmeloord A2

Joure A1

Bram Winterkamp

 

31-03

13.15

Emmeloord 3

Udiros 3

Eltjo van der Lijn

 

31-03

14.45

Emmeloord A1

DOS Kampen A1

H. Sikkema

 

 

 

 

 

 

 

11-04

19.35

Emmeloord MW1

Westergo MW1

Henk Bruins

 

 

 

 

 

 

 

14-04

12.00

Emmeloord B2

Pallas ’08 B2

Aly Cuperus

 

 

 

 

 

 

 

21-04

10.00

Emmeloord F1

Lemmer F1

Johan de Wit

Ans de Oude

21-04

10.00

Emmeloord D2

SIOS D2

Ryanne Sietzema

 

21-04

10.00

Emmeloord D1

SIOS D1

Lars van Erp

 

21-04

11.10

Emmeloord C2

Deinum C1

Anton Meppelink

 

21-04

11.15

Emmeloord E1

Lemmer E1

Claudia Knol

Marit Schwering

21-04

11.15

Emmeloord B2

Westergo B2

Engelbert Nikkels

 

21-04

12.20

Emmeloord C1

Spannum C1

Caroline van Eijk

 

21-04

12.45

Emmeloord B1

Lemmer B1

Johan de Boer

 

21-04

13.30

Emmeloord 3

Lemmer 2

Eltjo van der Lijn

 

 

 

 

 

 

 

25-04

19.35

Emmeloord MW1

Joure MW1

 

 

 

 

 

 

 

 

12-05

10.45

Emmeloord A2

De Waterpoort A1

Henk Kallenkoot

 

12-05

12.30

Emmeloord A1

Wit-Blauw A1

S. Sierdsema

 

 

 

 

 

 

 

16-05

19.35

Emmeloord MW1

Spannum MW1

 

 

 

 

 

 

 

 

02-06

09.00

Emmeloord F1

Harich F1

Isa Koene / Bas van der Klaauw

Sjoerd van der Klaauw

02-06

09.00

Emmeloord D2

SCO D2

Martijn Slomp

 

02-06

09.00

Emmeloord D1

Harich D1

Dennis Bezema

 

02-06

10.00

Emmeloord E1

SCO E2

Marinda Slomp

 

02-06

10.00

Emmeloord C2

WWC C1

Patricia Damhuis

 

02-06

10.00

Emmeloord C1

Harich C1

Remco Venema

 

02-06

11.00

Emmeloord B1

Mid-Fryslan B2

Engelbert Nikkels

 

02-06

12.30

Emmeloord A1

Exakwa A1

Henk Kallenkoot

 

02-06

17.15

Emmeloord A2

Harich A2

Dennis Weda

 

02-06

17.15

Emmeloord 3

De Hoeve 4

Eltjo van der Lijn

 

 

 

 

 

 

 

 

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Pinterest icon