Teamindeling 2017-2018

 

Sel1-2    
Milan  Bezema Tim  Bakker  
Moniek de Boer Jesse  Bezema  
Wendy  Bruins Dennis  Bezema  
Marjolein van der Burg-Holtrop Jan Rense  Brouwer  
Patricia  Damhuis Lars van Erp  
Lisa  Dingemanse Anton  Meppelink  
Vera  Joustra Martijn  Slomp  
Marlinde  Kramer Remco  Venema  
Marit  Schwering Bram  Winterkamp  
Ryanne  Sietzema Martijn  Zoodsma  
Elisabeth  Stuij Dennis Weda  
Aly Cuperus    
     
SEN3    
Geertje  Dijkstra Andre  Boonstra  
Judy  Janson Wim  Kaastra  
Sonja  Kaastra-Nijholt Dick ten Napel  
Jacqueline  Koets Engelbert  Nikkels  
Anneke  Kok-Dijkstra Mark  Roeling  
Ellen Ziel    
     
MW    
Carolien van Eijk Sander  Beks  
Claudia  Knol Johan de Boer  
Ilona  Maljaars- Jansen Hedy  Cappon  
  Rick  Kruiter  
  Eltjo van der Lijn  
  Johan de Wit  
     
A1    
Emma  Aalbers Bas van der Klaauw  
Lieke Isa  Corjanus Niek  Brondijk  
Aniek  Joustra Robin  Hoekstra  
Isa  Koene Arjen Ruben  Stuij  
Jente Kallenkoot Frank  Venema  
     
A2    
Lize  Broekhof Jurn Piter  Kloosterman  
Robine  Doeven    
Nathalie  Elenbaas    
Marleen  Hospes    
Iris  Kremer    
Marinda  Slomp    
Isa  Vermeulen    
Kayleigh  Vrijenhoek    
     
B1    
Samira  El Harraq Rutger van der Feen  
Anka  Meinten Jesse  Brondijk  
Winnie  Nauta Stijn  Lubbers  
Sanne  Vermeulen Robin  Vermeulen  
Fleur  Zwemer    
     
B2    
Linda  Boonstra Levi  Hoekstra  
Kim  Jansen Alex  Stad  
José  Post    
Iris  Roeling    
Michelle  Spans    
Margot  Stuij    
     
C1 toelichting  
Rosanne  Beks Kevin van den Bos  
Nicole  Joolink Harm  Platenkamp  
Camilla  Griep Thomas van der Feen  
Emma  Halma Bryan  Kooistra  
Gwen  Meinten Thijs  Kremer  
     
C2    
Anouk  Hoogenkamp Bryan  Symonowicz (geblesseerd)  
Yvonne  Boonstra Joachim van Vulpen  
Esther ten Napel  Jurgen  Breidenbach  
Iris  Jansen    
     
D1    
Ezmé van Beek Nils van der Lijn  
Charlotte  Beks Matthijs van der Maden  
Maren  Joolink Ruben van den Pol  
Tessa van den Bos Luuk  Vroegop  
  Samuel de With  
     
D2    
Daniëlla  Delvers Niek  Konter  
Rebecca  Delvers Giovanny Versnel  
Inge  Hornstra    
Loïs  Bouwknegt    
Meike  Roeling    
Fleur Salomons    
Zoë  Bouwknegt    
     
E1    
Linda ten Napel Lars Breidenbach  
Amber van Beek    
Demi Lisa  Beetsma    
Linde van Dijk    
Nieuw meisje    
     
F1    
Floor  Wiersma Thijs Jaric  Lankhaar  
  Tim  Schwering  
  Milan  Wiersma  
Kangoeroes    
Esmee  Bosch    
     
G1    
Tamara van Dijk Rene  Fellinger  
Kim Dechere Mehdi  Mahboub  
Elske van Eijk Youri Koeman  
Nathalie  Wichers    
     
Recreanten    
Janneke Koffeman Erik van der Feen  
Aukeline Kremer    

 

Toelichting indeling jeugdteams

Met welke factoren wordt rekening gehouden bij de indeling van de jeugdteams? (In volgorde van belangrijkheid)

- leeftijd van de kinderen: wij hebben ons te houden aan de bepalingen van de bond (zie verderop)

- korfbalontwikkeling van de kinderen: ons streven is ieder kind in een team te plaatsen waarin hij/zij zich het beste als korfballer kan ontwikkelen

- sociaal-emotionele ontwikkeling: een kind moet ook als mens op zijn plek zijn in een team;

 

Het allereerste waar wij op moeten letten is de indeling op leeftijd. De korfbalbond (KNKV) hanteert daarbij de volgende leeftijdscategorieën waarbij sinds dit seizoen de peildatum ligt op 1 januari van het betreffende seizoen:

F- pupillen: gemiddelde leeftijd per team ligt tussen 5,1 - 7,0 jaar

E- pupillen: gemiddelde leeftijd per team ligt tussen de 7,1 - 9,0 jaar

D- pupillen: gemiddelde leeftijd per team ligt tussen de 9,1 - 11,0 jaar

C- aspiranten: gemiddelde leeftijd per team ligt tussen de 11,1 - 13,0 jaar

B- aspiranten: gemiddelde leeftijd per team ligt tussen de 13,1 - 15,0 jaar

A-junioren: gemidelde leeftijd per team ligt tussen de 15,1 - 18,0 jaar

Een kind mag maximaal 1 jaar ouder zijn dan de uiterste leeftijd in die categorie.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Pinterest icon