• Emmeloord MW1 woensdag speeldag

  • Staf

    Geen informatie

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieInfo
    26 nov. 20:00Sparta (Zw) MW3 - Emmeloord MW1De Prinsenhof
    11 dec. 21:00Emmeloord MW1 - Elburg MW2Evert van Benthem
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 nov.Emmeloord MW1 - DOS Kampen/Veltman MW110 - 15
  • Poulestanden Emmeloord MW1 (ZM Midweek)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DOS Kampen/Veltman MW11100151052
    2Oranje Zwart MW1110013852
    3Elburg MW200000000
    4Joure MW100000000
    5Sparta (Zw) MW300000000
    6Emmeloord MW110011015-50
    7Rood-Wit MW11001813-50