Programma, uitslagen, te fluiten wedstrijden

Programma

dinsdag 24 april 2018
De Waterpoort A1-KV Emmeloord A2
Dames   Lize, Robine, Nathalie, Marleen, Iris, Marinda, Isa, Kayleigh
Heren   Jurn Piter
Coach   Monique, Stefan
Aanvang   19:30
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   Schuttersveld
Wassen    
Rijden    
     
woensdag 25 april 2018
KV Emmeloord MW1-Joure MW1
Dames   Caroline, Claudia, Ilona
Heren   Eltjo, Hedy, Johan d B, Johan d W, Rick, Sander
Coach    
Aanvang   19:35
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   De Boskamp
Wassen    
Scheidsrechter   BJ Profijt
     
     
zaterdag 28 april 2018
Boelenslaan 1-KV Emmeloord 1
Dames   Marit, Aly, Ryanne, Vera
Heren   Bram, Remco, Jesse, Lars
Coach   Henk, Arjan
Aanvang   16:00
Aanwezig cq Vertrek   12:40
Accommodatie   Boelenslaan
Wassen   Marit 
Rijden   Henk, Aly, Bram
Scheidsrechter   L vd Lei
     
     
Boelenslaan 2-KV Emmeloord 2
Dames   Lisa, Wendy, Marlinde, Patricia, Elisabeth
Heren   Martijn, Martijn, Dennis, Dennis
Coach   Arjan
Aanvang   14:30
Aanwezig cq Vertrek   12:40
Accommodatie   Boelenslaan
Wassen   Patricia
Rijden   Martijn S,Patricia, Wendy
Scheidsrechter    
     
     
Harich A1-KV Emmeloord  A1
Dames   Emma, Lieke, Aniek, Isa, Jente
Heren   Bas, Niek, Robin, Arjen, Frank
Coach   Sjoerd, Leo
Aanvang   12:30
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   Harich
Wassen    
Scheidsrechter    
     
     
KV Emmeloord B2-Pallas B2
Dames   Linda, Kim, José, Iris, Michelle, Margot
Heren   Levi, Alex
Coach   Martijn
Aanvang   09:30
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   De Boskamp
Wassen    
Scheidsrechter   Aly Cuperus
     
     
KV Emmeloord D2-Leonidas/De Hoeve D2
Dames   Meike, Rebecca, Loïs, Zoë, Inge, Daniella, Fleur, Roselinde
Heren   Giovanni, Niek
Coach   Marinda, Aniek
Aanvang   10:00
Aanwezig cq Vertrek   9:30
Accommodatie   De Boskamp
Wassen   Rebecca
Rijden    
Scheidsrechter   Vera Joustra

Uitslagen

wedstrijd uitslagen   eindstand
week 16        
Joure MW1 - KV Emmeloord MW1   16 - 11
KIOS 2 - KV Emmeloord 1   23 - 18
Harkema 1 - KV Emmeloord 1   14 - 16
Harkema 2 - KV Emmeloord 2   19 - 15
KV Emmeloord  3 - Lemmer 2   10 - 22
KV Emmeloord B2 - Westergo B2   9 - 2
KV Emmeloord C1 - Spannum C1   5 - 10
KV Emmeloord C2 - Deinum C1   4 - 9
KV Emmeloord D1 - SIOS D1   5 - 4
KV Emmeloord D2 - SIOS D2   7 - 4
KV Emmeloord E1 - Lemmer E1   3 - 7
KV Emmeloord F1 - Lemmer F1   4 - 10

Te fluiten

zaterdag 28 april 2018    
Bonds wedstrijden Tijd Naam
Dos'46 2 - Dalto 2 17:30 BJ Profijt
Harich 2 - Noordenveld 2 14:00 H Bruins

Overige jeugdwedstrijden, volg deze link

 

Datum van: 
vrijdag 3 november 2017 uur
Datum tot: 
woensdag 13 juni 2018, 19 uur
Twitter icon
Facebook icon
Google icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Pinterest icon