Programma, haldienst, te fluiten wedstrijden en uitslagen

Progamma

woensdag 14 december 2016
Veenwouden MW1-KV Emmeloord MW1
Dames   Caroline, Claudia, Hiske, Ilona
Heren   Eltjo, Hedy, Johan d B, Johan d W, Rick, Sander
Coach    
Aanvang   21:30
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   Hoantserid
Wassen    
Scheidsrechter   K. de Boer
     
     
zaterdag 17 december 2016
Elburg 1-KV Emmeloord 1
Dames   Marit, Patricia, Ryanne, Vera
Heren   Dennis, Jesse, Remco, Bram
Coach   Martijn van Eijk
Aanvang   20:30
Aanwezig cq Vertrek   19:00
Accommodatie   t Huiken
Wassen   nr 1
Rijden   Marit, Remco, Martijn
Scheidsrechter   R. Schreuder
     
     
Drachten/Van der Wiel 6-KV Emmeloord 2
Dames   Lisa, Marjolein, Marjolijn, Milan, Wendy, Amber, Aniek
Heren   Martijn, Martijn, Thomas, Jacco
Coach   Arjan Schwering
Aanvang   15:00
Aanwezig cq Vertrek   13:00
Accommodatie   Topsporthal Leek
Wassen   Marjolijn 
Rijden   Marjolijn, Thomas, Arjan
Scheidsrechter   M. Reit
     
     
It Fean/Boelenslaan 4-KV Emmeloord 3
Dames   Anneke, Geertje, Jaqueline, Judy, Sonja
Heren   André, Engelbert, Mark, Wim, Dick
Coach    
Aanvang   17:20
Aanwezig cq Vertrek   14:30
Accommodatie   Surventohal
Wassen   Anneke
Rijden   Mark, André
Scheidsrechter   L. van der Veen
     
     
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1-KV Emmeloord B1
Dames   Emma, Isa, Lieke, Winnie, Sanne
Heren   Bas, Frank, Niek, Robin, Arjen
Coach   Sjoerd van der Klaauw, Leo Dingemanse
Aanvang   15:00
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   De Twine
Wassen   Frank
Rijden   Emma, Lieke, Sjoerd
     
     
De Waterpoort B1-KV Emmeloord B2
Dames   Iris, Isa, Jose, Linda, Lize, Marleen,  Nathalie, Robine, Samira
Heren   Reinier, Stijn
Coach   Dennis Weda, Monique van der Lijn
Aanvang   15:25
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   Schuttersveld
Wassen    
Scheidsrechter    
     
     
Wordt Kwiek C2-KV Emmeloord C2
Dames   Camilla, Iris (R), Margot, Yvonne, Iris(J)
Heren   Alex, Bryan, Levi, Valentino
Coach   André Boonstra, Vera Joustra, Anton Meppelink
Aanvang   19:00
Aanwezig cq Vertrek   17:45
Accommodatie   MFC De Kompenije
Wassen   Hoekstra
Rijden   Greidanus, Stad, Jansen
     
     
Wordt Kwiek D1-KV Emmeloord D1
Dames   Anouk, Emma, Gwen, Stephanie, Tessa, Yentl
Heren   Bryan, Harm, Jurgen Frans, Kevin, Thomas
Coach   Lars van Erp, Ryanne Sietsema
Aanvang   18:00
Aanwezig cq Vertrek   16:45
Accommodatie   MFC De Kompenije
Wassen   Yentl
Rijden   Tessa, Emma, Jurgen
     
     
LDODK/Rinsma Fashion E2-KV Emmeloord E1
Dames   Charlotte, Maren, Meike, Zoë
Heren   Matthijs, Nils
Coach   Marit Schwering, Arjen Stuy
Aanvang   10:00
Aanwezig cq Vertrek   8:45
Accommodatie   Kortezwaag
Wassen   Matthijs 
Rijden   vd Lijn, Beks
     
     
LDODK/Rinsma Fashion E5-KV Emmeloord E2
Dames   Amber, Ezme, Inge, Loïs
Heren   Luuk, Samuel
Coach   Marinde Slomp, Martijn Slomp
Aanvang   11:00
Aanwezig cq Vertrek   9:45
Accommodatie   Kortezwaag
Wassen   Lois
Rijden   Lois, Ruben, Inge
     
     
De Waterpoort E1-KV Emmeloord E3
Dames   Daniella, Linda, Rebecca
Heren   Joachim, Niek
Coach   Sascha, Mirthe, Irma
Aanvang   12:15
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   Schuttersveld
Wassen    
Rijden    
     
     
Heerenveen F3-KV Emmeloord F1
Dames   Sanne, Linde
Heren   Bruce, Mats, Lars
Coach   Michelle, Aniek, Marlinde
Aanvang   10:00
Aanwezig cq Vertrek   9:00
Accommodatie   Blauw-Wit hal
Wassen   Bruce 
Rijden   Sanne, Linde

 

 

Te fluiten wedstrijden

zaterdag 17 december 2016    
Bonds wedstrijden Tijd Naam
DTG 1 - Pallas '08 1 10:50 BJ. Profijt
Westergo 1 - Joure 1 20:20 H. Bruins

 

 

Haldienst 

zaterdag 7 januari 2017
Namen Tijdsduur
Jurn Piter Kloosterman, Iris Kremer 08:45 t/m 12:00
Kayleigh Vrijenhoek, Stijn Lubbers 12:10 t/m 16:10
Hedy Cappon, Ans Kramer 16:10 t/m 21:00
   
zaterdag 14 januari 2017
Sanne Vermeulen, Niek Brondijk 09:45 t/m 13:05
Jesse Bezema, Marjolein vd Burg 13:05 t/m 16:25
Lisa Dingemanse, Jacco Venema 16:25 tot eind

 

Uitslagen

wedstrijd uitslagen   eindstand
week 49        
KV Emmeloord MW1 - NKC (N) MW1   16 - 5
Udiros 1 - KV Emmeloord 1   17 - 13
Lemmer 2 - KV Emmeloord 2   10 - 14
DTS (S) 3 - KV Emmeloord 3   23 - 13
Heerenveen A3 - KV Emmeloord  A1   5 - 7
De Walden B1 - KV Emmeloord B1   7 - 10
Drachten/Van der Wiel B3 - KV Emmeloord B2   9 - 6
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4 - KV Emmeloord D1   6 - 10
Lintjo E1 - KV Emmeloord E1   13 - 10
SIOS (W) E4 - KV Emmeloord E3   2 - 17
Datum van: 
maandag 12 december 2016 uur
Datum tot: 
dinsdag 20 december 2016, 19 uur
Twitter icon
Facebook icon
Google icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Pinterest icon