Programma, haldienst, te fluiten en uitslagen

Programma

zaterdag 15 oktober 2016
KV Emmeloord MW1-NKC (N) MW1
Dames   Caroline, Claudia, Hiske, Ilona
Heren   Eltjo, Hedy, Johan d B, Johan d W, Rick, Sander
Coach    
Aanvang   20:30
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   De Triangel
Wassen    
Scheidsrechter   H. Bruins
     
     
zaterdag 10 december 2016
Udiros 1-KV Emmeloord 1
Dames   Marit, Patricia, Ryanne, Vera
Heren   Dennis, Jesse, Remco, Bram
Coach   Martijn van Eijk
Aanvang   19:30
Aanwezig cq Vertrek   17:45
Accommodatie   Nieuwehorne
Wassen   nr8
Rijden   Dennis, Ryanne, Martijn
     
     
Lemmer 2-KV Emmeloord 2
Dames   Lisa, Marjolein, Marjolijn, Milan, Wendy, Amber, Aniek
Heren   Martijn, Martijn, Thomas, Jacco
Coach   Arjan Schwering
Aanvang   13:30
Aanwezig cq Vertrek   12:00
Accommodatie   Doniahal
Wassen   Amber 
Rijden   Amber, Martijn Z, Arjan
     
     
DTS (S) 3-KV Emmeloord 3
Dames   Anneke, Geertje, Jaqueline, Judy, Sonja
Heren   André, Engelbert, Mark, Wim, Dick
Coach    
Aanvang   15:10
Aanwezig cq Vertrek   13:30
Accommodatie   Surventohal
Wassen   Geertje
Rijden   Mark, Andre
     
     
Heerenveen A3-KV Emmeloord  A1
Dames   Kayleigh, Marinda, Abby, Suzanne
Heren   Bryan, Daan, Jurn Piter, Tim
Coach   Leo Slomp, Janet Slomp
Aanvang   14:10
Aanwezig cq Vertrek   12:50
Accommodatie   Blauw-Wit hal
Wassen   Bryan 
Rijden   Bryan, Abby, Marinda
     
     
De Walden B1-KV Emmeloord B1
Dames   Emma, Isa, Lieke, Winnie, Sanne
Heren   Bas, Frank, Niek, Robin, Arjen
Coach   Sjoerd van der Klaauw, Leo Dingemanse
Aanvang   12:20
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   De Hege Walden
Wassen   Arjen 
Rijden   Arjen, Robin, Sjoerd
     
     
Drachten/Van der Wiel B3-KV Emmeloord B2
Dames   Iris, Isa, Jose, Linda, Lize, Marleen,  Nathalie, Robine, Samira
Heren   Reinier, Stijn
Coach   Dennis Weda, Monique van der Lijn
Aanvang   15:00
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie    
Wassen   SNIJ Noord hal
Scheidsrechter    
     
     
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4-KV Emmeloord D1
Dames   Anouk, Emma, Gwen, Stephanie, Tessa, Yentl
Heren   Bryan, Harm, Jurgen Frans, Kevin, Thomas
Coach   Lars van Erp, Ryanne Sietsema
Aanvang   9:30
Aanwezig cq Vertrek   8:20
Accommodatie   Utingeradeelhal
Wassen   Anouk 
Rijden   Thomas, Harm, Anouk
     
     
Lintjo E1-KV Emmeloord E1
Dames   Charlotte, Maren, Meike, Zoë
Heren   Matthijs, Nils
Coach   Marit Schwering, Arjen Stuy
Aanvang   14:00
Aanwezig cq Vertrek   13:00
Accommodatie   MFA Olderbekoop
Wassen   Joolink
Rijden   Matthijs, Maren
     
     
SIOS (W) E3-KV Emmeloord E2
Dames   Amber, Ezme, Inge, Loïs
Heren   Luuk, Samuel
Coach   Marinde Slomp, Martijn Slomp
Aanvang   14:00
Aanwezig cq Vertrek   12:50
Accommodatie   De Steense
Wassen   Samuel
Rijden   Samuel, Amber, Luuk
     
     
SIOS (W) E4-KV Emmeloord E3
Dames   Daniella, Linda, Rebecca
Heren   Joachim, Niek
Coach   Sascha, Mirthe, Irma
Aanvang   15:00
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   De Steense
Wassen    
Rijden    

 

Haldienst 7 januari

7-jan   Bosbadhal 8:45 12:10 Jurn Piter Kloosterman- Kayleigh Vrijenhoek
    12:10 16:10 Iris Kremer -  Stijn Lubbers
    16:10 21:00 Hedy Cappon - Ans Kramer 

 

Te fluiten wedstrijden

 

Schema tot aan de Kerst: link

 

zaterdag 10 december 2016    
Bonds wedstrijden Tijd Naam
Amicia 1 - Kva 1 19:45 J. Harkema / BJ. Profijt

 

Uitslagen

wedstrijd uitslagen   eindstand
week 48        
Moedig Voorwaarts MW1 - KV Emmeloord MW1   10 - 16
KV Emmeloord 1 - Invicta/Frigro 1   20 - 16
KV Emmeloord 2 - It Fean/Boelenslaan 3   17 - 15
KV Emmeloord  A1 - Moedig Voorwaarts A1   8 - 7
KV Emmeloord B1 - It Fean B1   8 - 10
KV Emmeloord B2 - VZK B1   2 - 2
KV Emmeloord C1 - Wordt Kwiek C1   14 - 4
KV Emmeloord C2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2   3 - 10
DOS '46 D2 - KV Emmeloord D1   8 - 7
KV Emmeloord E1 - Pallas '08 E2   15 - 6
KV Emmeloord E2 - Westergo E1   3 - 7
KV Emmeloord E3 - Westergo E2   9 - 9
Datum van: 
maandag 5 december 2016 uur
Datum tot: 
donderdag 12 januari 2017, 21 uur
Twitter icon
Facebook icon
Google icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Pinterest icon