Programma, haldienst, te fluiten wedstrijden en uitslagen

Programma

 

woensdag 30 november 2016
Moedig Voorwaarts MW1-KV Emmeloord MW1
Dames   Caroline, Claudia, Hiske, Ilona
Heren   Eltjo, Hedy, Johan d B, Johan d W, Rick, Sander
Coach    
Aanvang   19:30
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   De Spronk
Wassen    
Scheidsrechter   N. Kuiper
     
     
vrijdag 9 december 2016
KV Emmeloord 1-Invicta/Frigro 1
Dames   Marit, Patricia, Ryanne, Vera
Heren   Dennis, Jesse, Remco, Bram
Coach   Martijn van Eijk
Aanvang   18:45
Aanwezig cq Vertrek   17:30
Accommodatie   Bosbadhal
Wassen   nr 7
Scheidsrechter   J.R. Kort
     
     
KV Emmeloord 2-It Fean/Boelenslaan 3
Dames   Lisa, Marjolein, Marjolijn, Milan, Wendy, Amber, Aniek
Heren   Martijn, Martijn, Thomas, Jacco
Coach   Arjan Schwering
Aanvang   17:30
Aanwezig cq Vertrek   16:30
Accommodatie   Bosbadhal
Wassen   Milan
Scheidsrechter   B. Brands
     
     
KV Emmeloord  A1-Moedig Voorwaarts A1
Dames   Kayleigh, Marinda, Abby, Suzanne
Heren   Bryan, Daan, Jurn Piter, Tim
Coach   Leo Slomp, Janet Slomp
Aanvang   16:15
Aanwezig cq Vertrek   15:30
Accommodatie   Bosbadhal
Wassen   Tim
Scheidsrechter   sen 3
     
     
KV Emmeloord B1-It Fean B1
Dames   Emma, Isa, Lieke, Winnie, Sanne
Heren   Bas, Frank, Niek, Robin, Arjen
Coach   Sjoerd van der Klaauw, Leo Dingemanse
Aanvang   15:10
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie    
Wassen   Emma
Scheidsrechter   MW1
     
     
KV Emmeloord B2-VZK B1
Dames   Iris, Isa, Jose, Linda, Lize, Marleen,  Nathalie, Robine, Samira
Heren   Reinier, Stijn
Coach   Dennis Weda, Monique van der Lijn
Aanvang   14:05
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   Bosbadhal
Wassen    
Scheidsrechter   Bram
     
     
KV Emmeloord C1-Wordt Kwiek C1
Dames   Anka, Fleur, Nicole, Rosanne, Michelle
Heren   Jesse, Robin, Rutger, Thijs
Coach   Bram Winterkamp, Wendy Bruins, Remco Venema
Aanvang   12:00
Aanwezig cq Vertrek   11:15
Accommodatie   Bosbadhal
Wassen   Rutger
Scheidsrechter   Sen 2
     
     
KV Emmeloord C2-Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2
Dames   Camilla, Iris (R), Margot,  Yvonne, Iris (J)
Heren   Alex, Bryan, Levi, Valentino
Coach   André Boonstra, Vera Joustra, Anton Meppelink
Aanvang   13:00
Aanwezig cq Vertrek   12:15
Accommodatie   Bosbadhal
Wassen   Jansen
Scheidsrechter   Mark Roeling
     
     
DOS '46 D2-KV Emmeloord D1
Dames   Anouk, Emma, Gwen, Stephanie, Tessa, Yentl
Heren   Bryan, Harm, Jurgen Frans, Kevin, Thomas
Coach   Lars van Erp, Ryanne Sietzema
Aanvang   15:45
Aanwezig cq Vertrek   14:30
Accommodatie   De Eendracht
Wassen   Jurgen
Rijden   Brian, Jurgen, Yentl
     
     
KV Emmeloord E1-Pallas '08 E2
Dames   Charlotte, Maren, Meike, Zoë
Heren   Matthijs, Nils
Coach   Marit Schwering, Arjen Stuy
Aanvang   11:00
Aanwezig cq Vertrek   10:30
Accommodatie   Bosbadhal
Wassen   Roeling
Scheidsrechter   MW1
     
     
KV Emmeloord E2-Westergo E1
Dames   Amber, Ezme, Inge, Loïs
Heren   Luuk, Samuel
Coach   Marinde Slomp, Martijn Slomp
Aanvang   10:00
Aanwezig cq Vertrek   9:20
Accommodatie   Bosbadhal
Wassen   Ezme
Scheidsrechter   Ryanne
     
     
KV Emmeloord E3-Westergo E2
Dames   Daniella, Linda, Rebecca
Heren   Joachim, Niek
Coach   Sascha, Mirthe, Irma
Aanvang   11:00
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   Bosbadhal
Wassen    
Scheidsrechter   Sen 2

 

Te fluiten wedstrijden

 

zaterdag 3 december 2016    
Bonds wedstrijden Tijd Naam
Blauw Wit 1 - HKV 1 20:30 BJ. Profijt
         
Jeugd wedstrijden    
Emmeloord E3 - Westergo E2 11:00  sen 2
Emmelord E2 - Westergo E2 10:00  Ryanne
Emmeloord E1 - Pallas '08 E2 11:00  MW1
Emmeloord C2 - Mid Frislan C2 13:00  Mark
Emmeloord C1 - Wordt Kwiek C1 12:00  sen2
Emmeloord B2 - VZK B1 14:05  Bram
Emmeloord B1 - It Fean B1 15:10  MW1
Emmeloord A1 - Moedig Voorwaarst A1 16:15  Sen 3

 

Haldienst

 

3-dec   Bosbadhal 9:45 13:00 Frank Venema - Isa Koene
    13:00 16:15 Jesse Bezema- Isa Dingemanse
    16:15 20:00 Johan de Wit- Claudia Knol
         
7-jan   Bosbadhal 8:45 12:10 Jurn Piter Kloosterman- Kayleigh Vrijenhoek
    12:10 16:10 Iris Kremer -  Stijn Lubbers
    16:10 21:00 Hedy Cappon - Ans Kramer 


Uitslagen

 

wedstrijd uitslagen   eindstand
week 47        
HHV MW1 - KV Emmeloord MW1   6 - 8
EKC 2000 1 - KV Emmeloord 1   30 - 16
EKVA 4 - KV Emmeloord 2   16 - 17
Harich 4 - KV Emmeloord 3   14 - 12
Leonidas/De Hoeve A2 - KV Emmeloord  A1   3 - 15
Harich B1 - KV Emmeloord B1   12 - 10
Joure B2 - KV Emmeloord B2   5 - 7
SCO C1 - KV Emmeloord C1   7 - 10
Wordt Kwiek E2 - KV Emmeloord E2   10 - 4
DTG E1 - KV Emmeloord E3   4 - 13
DOS '46 F1 - KV Emmeloord F1   15 - 7

 

Datum van: 
maandag 28 november 2016 uur
Datum tot: 
zondag 4 december 2016, 20 uur
Twitter icon
Facebook icon
Google icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Pinterest icon