Programma, te fluiten en uitslagen

Programma

woensdag 23 november 2016
HHV MW1-KV Emmeloord MW1
Dames   Caroline, Claudia, Hiske, Ilona
Heren   Eltjo, Hedy, Johan d B, Johan d W, Rick, Sander
Coach    
Aanvang   19:00
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   De Marke
Wassen    
Scheidsrechter    
     
     
zaterdag 26 november 2016
EKC 2000 1-KV Emmeloord 1
Dames   Marit, Marlinde, Patricia, Ryanne, Vera
Heren   Anton, Dennis, Jesse, Remco, Bram
Coach   Martijn van Eijk
Aanvang   18:45
Aanwezig cq Vertrek   16:30
Accommodatie   Bargeres
Wassen   nr 6
Rijden   Bram, Patricia, Martijn
Scheidsrechter   R. Turk
     
     
EKVA 4-KV Emmeloord 2
Dames   Lisa, Marjolein, Marjolijn, Milan, Wendy, Amber, Lisa, Aniek
Heren   Bram, Martijn, Martijn, Thomas, Jacco
Coach   Arjan Schwering
Aanvang   18:40
Aanwezig cq Vertrek   17:00
Accommodatie   F.B.K. park
Wassen   Martijn S
Rijden   Wendy, Martijn S, Arjan
Scheidsrechter   WM. Meetsma
     
     
Harich 4-KV Emmeloord 3
Dames   Anneke, Geertje, Jaqueline, Judy, Sonja
Heren   André, Engelbert, Mark, Wim, Dick
Coach    
Aanvang   15:50
Aanwezig cq Vertrek   14:30
Accommodatie   De Trime
Wassen   Jacqueline
Rijden   Win, Dick
     
     
Leonidas/De Hoeve A2-KV Emmeloord  A1
Dames   Kayleigh, Marinda, Abby, Suzanne
Heren   Bryan, Daan, Jurn Piter, Tim
Coach   Leo Slomp, Janet Slomp
Aanvang   13:55
Aanwezig cq Vertrek   12:15
Accommodatie   De Duker
Wassen   Jurn Piter
Rijden   Tim, Jurn Piter, Marinda
     
     
Harich B1-KV Emmeloord B1
Dames   Emma, Isa, Lieke, Winnie, Lize
Heren   Bas, Frank, Niek, Robin, Arjen
Coach   Sjoerd van der Klaauw, Leo Dingemanse
Aanvang   14:50
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   De Trime
Wassen   Robin
Rijden   Frank, Isa, Sjoerd
     
     
Joure B2-KV Emmeloord B2
Dames   Iris, Isa, Jose, Linda, Lize, Marleen,  Nathalie, Robine, Samira
Heren   Reinier, Stijn
Coach   Dennis Weda, Monique van der Lijn
Aanvang   10:00
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   Sportfun
Wassen    
Scheidsrechter    
     
     
SCO C1-KV Emmeloord C1
Dames   Anka, Fleur, Nicole, Rosanne, Sanne
Heren   Jesse, Robin, Rutger, Thijs
Coach   Bram Winterkamp, Wendy Bruins, Remco Venema
Aanvang   14:20
Aanwezig cq Vertrek   13:20
Accommodatie   De Steense
Wassen   Fleur
Rijden   Fleur, Jesse, Michelle
     
     
Wordt Kwiek E2-KV Emmeloord E2
Dames   Amber, Ezme, Inge, Loïs
Heren   Luuk, Samuel
Coach   Marinde Slomp, Martijn Slomp
Aanvang   9:00
Aanwezig cq Vertrek   7:45
Accommodatie   De Kompenije
Wassen   Inge
Rijden   Inge, Ruben, Lois
     
     
DTG E1-KV Emmeloord E3
Dames   Daniella, Linda, Rebecca
Heren   Joachim, Niek
Coach   Sascha, Mirthe, Irma
Aanvang   9:55
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   De Trime
Wassen    
Rijden    
     
     
DOS '46 F1-KV Emmeloord F1
Dames   Sanne, Linde
Heren   Bruce, Mats, Lars
Coach   Michelle, Aniek, Marlinde
Aanvang   9:00
Aanwezig cq Vertrek   8:00
Accommodatie   De Eendracht
Wassen   Lars, Bruce
Rijden   Lars 

 

Te fluiten wedstrijden

woensdag 26 oktober 2016    
Bonds wedstrijden Tijd Naam
Dos Kampen 1 - FIKS 1 20:15 BJ. Profijt / J. Harkema
         
donderdag 27 oktober 2016    
Moedig Voorwarts 1 - SDO 1 15:00 H. Bruins

 

Uitslagen

wedstrijd uitslagen   eindstand
week 46        
NKC (N) MW1 - KV Emmeloord MW1   11 - 8
KV Emmeloord 1 - Oranje Zwart 1   23 - 17
KV Emmeloord 2 - Oranje Zwart 3   12 - 16
KV Emmeloord B1 - Flamingo's B1   16 - 10
Noveas D1 - KV Emmeloord D1   1 - 16
KV Emmeloord E1 - Udiros E1   7 - 7

 

Haldienst

3-dec   Bosbadhal 9:45 13:00 Frank Venema - Isa Koene
    13:00 16:15 Jesse Bezema- Isa Dingemanse
    16:15 20:00 Johan de Wit- Claudia Knol
         
7-jan   Bosbadhal 8:45 12:10 Jurn Piter Kloosterman- Kayleigh Vrijenhoek
    12:10 16:10 Iris Kremer -  Stijn Lubbers
    16:10 21:00 Hedy Cappon - Ans Kramer

 

 

Datum van: 
maandag 21 november 2016 uur
Datum tot: 
zondag 27 november 2016, 20 uur
Twitter icon
Facebook icon
Google icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Pinterest icon