Programma, te fluiten en uitslagen

Programma

vrijdag 18 november 2016
NKC (N) MW1-KV Emmeloord MW1
Dames   Caroline, Claudia, Ellen, Hiske, Ilona, Margriet
Heren   Eltjo, Hedy, Johan d B, Johan d W, Rick, Sander
Coach    
Aanvang   19:00
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   De Holten
Wassen    
Scheidsrechter   J. Veenema
     
     
zaterdag 19 november 2016
KV Emmeloord 1-Oranje Zwart 1
Dames   Marit, Marlinde, Patricia, Ryanne, Vera
Heren   Anton, Dennis, Jesse, Remco, Bram
Coach   Martijn van Eijk
Aanvang   20:20
Aanwezig cq Vertrek   19:05
Accommodatie   De Triangel
Wassen    
Scheidsrechter   M. Zantingh
     
     
KV Emmeloord 2-Oranje Zwart 3
Dames   Lisa, Marjolein, Marjolijn, Milan, Wendy, Amber, Lisa, Aniek
Heren   Bram, Martijn, Martijn, Thomas, Jacco
Coach   Arjan Schwering
Aanvang   19:05
Aanwezig cq Vertrek   18:05
Accommodatie   De Triangel
Wassen    
Scheidsrechter   M. Doorten
     
     
KV Emmeloord B1-Flamingo's B1
Dames   Emma, Isa, Lieke, Winnie, Sanne
Heren   Bas, Frank, Niek, Robin, Arjen
Coach   Sjoerd van der Klaauw, Leo Dingemanse
Aanvang   11:00
Aanwezig cq Vertrek   10:00
Accommodatie   De Triangel
Wassen   Sanne
Scheidsrechter   Sen. 1
     
     
Lintjo C1-KV Emmeloord C1
Dames   Anka, Fleur, Nicole, Rosanne, Sanne
Heren   Jesse, Robin, Rutger, Thijs
Coach   Bram Winterkamp, Wendy Bruins, Remco Venema
Aanvang   11:00
Aanwezig cq Vertrek   9:50
Accommodatie   MFA Olderbekoop
Wassen   Thijs
Rijden   Thijs, Anka, Rutger
     
     
Noveas D1-KV Emmeloord D1
Dames   Anouk, Emma, Gwen, Stephanie, Tessa, Yentl
Heren   Bryan, Harm, Jurgen Frans, Kevin, Thomas
Coach   Lars van Erp, Ryanne Sietsema
Aanvang   10:00
Aanwezig cq Vertrek   8:50
Accommodatie   De Waterwijck
Wassen   Tessa
Scheidsrechter   Gwen, Kevin, Emma
     
     
KV Emmeloord E1-Udiros E1
Dames   Charlotte, Maren, Meike, Zoë
Heren   Matthijs, Nils
Coach   Marit Schwering, Arjen Stuy
Aanvang   10:00
Aanwezig cq Vertrek   9:30
Accommodatie   De Triangel
Wassen   Beks
Scheidsrechter   Sen 2
     
     
KV Emmeloord F1-Elko F1
Dames   Sanne, Linde
Heren   Bruce, Mats, Lars
Coach   Michelle, Aniek, Marlinde
Aanvang   10:00
Aanwezig cq Vertrek   9:30
Accommodatie   De Triangel
Wassen   Milan
Scheidsrechter   sen 3

 

Te fluiten wedstrijden

zaterdag 19 november 2016    
Bonds wedstrijden Tijd Naam
Dos '46 2 - AW/DTV 2 18:15 BJ. Profijt/J. Harkema

 

Haldienst

19-nov   Triangel 9:40 12:00 Marleen Hospers-Jose Post- Ans de Oude
    18:40 21:30 Sonja Kaastra -Dick ten Napel
         
3-dec   Bosbadhal 9:45 13:00 Frank Venema - Isa Koene
    13:00 16:15 Jesse Bezema- Isa Dingemanse
    16:15 20:00 Johan de Wit- Claudia Knol
         
         
7-jan   Bosbadhal 8:45 12:10 Jurn Piter Kloosterman- Kayleigh Vrijenhoek
    12:10 16:10 Iris Kremer -  Stijn Lubbers
    16:10 21:00 Hedy Cappon - Ans Kramer

 

Uitslagen

wedstrijd uitslagen   eindstand
zaterdag 12 november 2016        
Juventa 1 - KV Emmeloord 1   21 - 19
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 6 - KV Emmeloord 3   12 - 16
AVO B2 - KV Emmeloord B1   9 - 13
Spannum C1 - KV Emmeloord C2   8 - 4
Heerenveen E2 - KV Emmeloord E1   28 - 6
KIOS (R) F1 - KV Emmeloord F1   6 - 7

 

Datum van: 
maandag 14 november 2016 uur
Datum tot: 
zondag 20 november 2016, 18 uur
Twitter icon
Facebook icon
Google icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Pinterest icon