Programma, te fluiten en uitslagen

Programma

woensdag 5 oktober 2016
KV Emmeloord MW1-Harich MW1
Dames   Caroline, Claudia, Ellen, Hiske,  Ilona, Margriet
Heren    Eltjo, Hedy, Johan d B,  Johan d W, Rick, Sander
Coach    
Aanvang   20:00
Aanwezig cq Vertrek   19:30
Accommodatie   De Boskamp
Wassen   Ilona
Scheidsrechter   H. Bruins
     
     
KV Emmeloord E1-SIOS (W) E1
Dames   Charlotte, Maren, Meike, Zoe
Heren   Matthijs, Nils
Coach   Marit Schwering, Arjen Stuy
Aanvang   18:00
Aanwezig cq Vertrek   17:30
Accommodatie   De Boskamp
Wassen   Matthijs 
Scheidsrechter   M. Bezema
     
zaterdag 8 oktober 2016
Harkema 1-KV Emmeloord 1
Dames   Marit, Marlinde, Patricia, Ryanne, Vera
Heren   Anton, Dennis, Jesse, Remco, Bram
Coach   Martijn van Eijk
Aanvang   15:30
Aanwezig cq Vertrek   12:15
Accommodatie   De Bosk
Wassen   nr 7
Rijden   Anton, Dennis, Martijn
Scheidsrechter   HJ. Hummel
     
     
Harkema 2-KV Emmeloord 2
Dames   Lisa, Marjolein, Marjolijn, Milan, Wendy, Amber, Lisa, Aniek
Heren   Bram, Martijn, Martijn, Thomas, Jacco
Coach   Arjan Schwering
Aanvang   14:00
Aanwezig cq Vertrek   12:15
Accommodatie   De Bosk
Wassen   Marjolein
Rijden   Moniek, Marjolein
Scheidsrechter   R. Oostra
     
     
KV Emmeloord 3-Udiros 4 
Dames    Anneke, Ellen, Geertje, Jaqueline,  Judy, Sonja
Heren   André, Engelbert, Mark, Wim
Coach    
Aanvang   12:30
Aanwezig cq Vertrek   11:45
Accommodatie   De Boskamp
Wassen   Engelbert
Scheidsrechter   Eltjo vd Lijn
     
     
KV Emmeloord A2-DOS Kampen / Veldman A3
Dames   Kayleigh, Marinda, Roeleen, Suzanne
Heren   Bryan, Daan, Edward, Jurn Piter, Tim
Coach   Leo, Janet
Aanvang   11:00
Aanwezig cq Vertrek   10:15
Accommodatie   De Boskamp
Wassen   Marinda
Scheidsrechter   Arjan Schwering
     
     
De Walden B1-KV Emmeloord B1
Dames   Emma, Isa, Lieke, Winnie, Lize
Heren   Bas, Frank, Niek, Robin, Arjen
Coach   Sjoerd van der Klaauw, Leo Dingemanse
Aanvang   11:00
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   Oentsjerk
Wassen   Isa
Rijden   Bas,Frank, Isa
     
     
Harich B2-KV Emmeloord B2
Dames   Iris, Isa, Jose, Linda, Lize, Marleen,  Nathalie, Robine, Samira
Heren   Reinier, Stijn
Coach   Dennis Weda, Monique van der Lijn
Aanvang   11:15
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   Harich
Wassen    
Scheidsrechter    
     
     
SCO C1-KV Emmeloord C1
Dames   Anka, Fleur, Nicole, Rosanne, Sanne
Heren   Jesse, Robin, Rutger, Thijs
Coach   Bram Winterkamp, Wendy Bruins, Remco Venema
Aanvang   10:45
Aanwezig cq Vertrek   09:45
Accommodatie   Oldeholtpade
Wassen   Jesse 
Rijden   Nicole, Thijs, Rosanne
     
     
VZK C1-KV Emmeloord C2
Dames   Camilla, Iris, Margot, Michelle, Yvonne
Heren   Alex, Bryan, Levi, Valentino
Coach   Andre Boonstra, Vera Joustra, Anton Meppelink
Aanvang   10:00
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   Haule
Wassen    
Scheidsrechter    
     
     
KV Emmeloord D1-ASVD D1
Dames   Anouk, Emma, Gwen, Stephanie, Tessa, Yentl
Heren   Bryan, Harm, Jurgen Frans, Kevin, Thomas
Coach   Lars van Erp, Ryanne Sietsema
Aanvang   10:00
Aanwezig cq Vertrek   9:15
Accommodatie   De Boskamp
Wassen   Emma
Scheidsrechter   S. Sietzema
     
     
Forward / De Hoeve E4-KV Emmeloord E1
Dames   Charlotte, Maren, Meike, Zoë
Heren   Matthijs, Nils
Coach   Marit Schwering, Arjen Stuy
Aanvang   10:00
Aanwezig cq Vertrek   08:45
Accommodatie   Steckarde
Wassen   Nils
Rijden   vd Lijn, Beks
     
     
WWMD E1-KV Emmeloord E2
Dames   Amber, Ezme, Inge, Lois
Heren   Luuk, Samuel
Coach   Marinde Slomp, Martijn Slomp
Aanvang   10:00
Aanwezig cq Vertrek   08:40
Accommodatie   De Bining
Wassen   Inge
Rijden   Loïs, Inge
     
     
Leeuwarden E1-KV Emmeloord E3
Dames   Daniella, Linda, Rebecca
Heren   Joachim, Niek
Coach   Sascha en Mirthe
Aanvang   10:00
Aanwezig cq Vertrek   8:30
Accommodatie   Kalverdijkje
Wassen   Van Vulpen
Rijden   Ten Napel/ Van Vulpen
     
     
KV Emmeloord F1-SIOS (W) F1
Dames   Sanne, Linde
Heren   Bruce, Mats, Lars
Coach   Michelle, Aniek, Marlinde
Aanvang   10:00
Aanwezig cq Vertrek   09:30
Accommodatie   De Boskamp
Wassen   Bruce 
Scheidsrechter   Caroline van Eijk

Te fluiten

zondag 9 oktober 2016    
Bonds wedstrijden Tijd Naam
Mid Fryslan / Jansma Burdaard 1 - AKC 1 14:30 J. Harkema / BJ. Profijt
         
woensdag 5 oktober 2016    
Jeugd wedstrijden Tijd Naam
KV Emmeloord E1 - SIOS (W) E1 18:00 M. Bezema
         
zaterdag 8 oktober 2016    
KV Emmeloord A2 - DOS Kampen / Veldman A3 11:00 A. Schwering
KV Emmeloord D1 - ASVD D1 10:00 S. Sietzema
KV Emmeloord F1 - SIOS (W) F1 10:00 C. van Eijk

Uitslagen

wedstrijd uitslagen   eindstand
26 sept 2016 t/m 02 okt 2016        
DTG MW1 - KV Emmeloord MW1   10 - 13
KV Emmeloord 1 - Kinea 1   21 - 17
KV Emmeloord B1   Forward/De Hoeve B2   27   6
Elko 1   KV Emmeloord 1   15   14
Elko 2 - KV Emmeloord 2   20 - 15
MN en W 2 - KV Emmeloord 3   11 - 13
Joure A1 - KV Emmeloord A2   11 - 6
AVO B2 - KV Emmeloord B1   6 - 18
KV Emmeloord C1 - Harich C1   11 - 3
DIO C1 - KV Emmeloord C2   11 - 4
Exakwa D1 - KV Emmeloord D1   10 - 2
Mid Fryslan / Jansma Burdaard E6 - KV Emmeloord E2   2 - 4
KV Emmeloord E3 - Wordt Kwiek E2   6 - 7
Harich F1 - KV Emmeloord F1   9 - 4

 

Datum van: 
dinsdag 4 oktober 2016 uur
Datum tot: 
maandag 10 oktober 2016, 21 uur
Twitter icon
Facebook icon
Google icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Pinterest icon