Programma, te fluiten en uitslagen

Programma

dinsdag 27 september 2016
     
Emmeloord B1 - Forward/De Hoeve B2
Dames   Emma, Isa, Lieke, Winnie, Lize
Heren   Bas, Frank, Niek, Robin, Arjen
Coach   Sjoerd van der Klaauw, Leo Dingemanse
Aanvang   19:15
Aanwezig cq Vertrek   18:30
Accommodatie   De Boskamp
Wassen    
Scheidsrechter   J. Schotanus
     
     
Emmeloord 1 - Kinea 1
Dames   Marit, Marlinde, Patricia, Ryanne, Vera
Heren   Anton, Dennis, Jesse, Remco, Bram
Coach   Martijn van Eijk
Aanvang   20:45
Aanwezig cq Vertrek   19:45
Accommodatie   De Boskamp
Wassen   nr1
Scheidsrechter   S. Koen
     
woensdag 28 september 2016
     
DTG MW1-KV Emmeloord MW1
Dames   Caroline, Claudia, Ellen, Hiske,  Ilona, Margriet
Heren    Eltjo, Hedy, Johan d B,  Johan d W, Rick, Sander
Coach    
Aanvang   20:00
Aanwezig cq Vertrek   19:00
Accommodatie   Wijckel
Wassen   Caroline
Rijden   Sander, Rick, Eltjo
     
     
zaterdag 1 oktober 2016
Elko 1-KV Emmeloord 1
Dames   Marit, Marlinde, Patricia, Ryanne, Vera
Heren   Anton, Dennis, Jesse, Remco, Bram
Coach   Martijn van Eijk
Aanvang   15:30
Aanwezig cq Vertrek   13:30
Accommodatie   Elim
Rijden   Jesse, Ryanne, Martijn
Wassen   nr. 6
Scheidsrechter   S. van Dijk
     
     
Elko 2-KV Emmeloord 2
Dames   Lisa, Marjolein, Marjolijn, Milan, Wendy, Amber, Lisa, Aniek
Heren   Bram, Martijn, Martijn, Thomas, Jacco
Coach   Arjan Schwering
Aanvang   17:00
Aanwezig cq Vertrek   13:30
Accommodatie   Elim
Rijden   Martijn, Milan
Wassen   Marjolijn
Scheidsrechter   B. Roukes
     
     
MN en W 2-KV Emmeloord 3
Dames    Anneke, Ellen, Geertje, Jaqueline,  Judy, Sonja
Heren   André, Engelbert, Mark, Wim
Coach    
Aanvang   14:00
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   sportcomplex Hijum
Wassen   Sonja
Rijden   Judy, Dick
     
     
Joure A1-KV Emmeloord A2
Dames   Kayleigh, Marinda, Roeleen, Suzanne
Heren   Bryan, Daan, Edward, Jurn Piter, Tim
Coach   Leo Slomp, Janet Slomp
Aanvang   11:00
Aanwezig cq Vertrek   09:45
Accommodatie   Hoge Zomerdijk
Wassen   Daan
Rijden   Daan, Jurn Piter, Marinda
     
     
AVO B2-KV Emmeloord B1
Dames   Emma, Isa, Lieke, Winnie, Lize
Heren   Bas, Frank, Niek, Robin, Arjen
Coach   Sjoerd van der Klaauw, Leo Dingemanse
Aanvang   13:45
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   Marsdijk
Wassen   Isa
Rijden   Bas, Robin, Emma
     
     
KV Emmeloord B2-De Waterpoort B1
Dames   Iris, Isa, Jose, Linda, Lize, Marleen,  Nathalie, Robine, Samira
Heren   Reinier, Stijn
Coach   Dennis Weda, Monique van der Lijn
Aanvang   12:00
Aanwezig cq Vertrek   11:15
Accommodatie   De Boskamp
Wassen    
Scheidsrechter   Sen 2
     
     
KV Emmeloord C1-Harich C1
Dames   Anka, Fleur, Nicole, Rosanne, Sanne
Heren   Jesse, Robin, Rutger, Thijs
Coach   Bram Winterkamp, Wendy Bruins, Remco Venema
Aanvang   10:00
Aanwezig cq Vertrek   09:30
Accommodatie   De Boskamp
Wassen   Robin
Scheidsrechter   MW 1
     
     
DIO C1-KV Emmeloord C2
Dames   Camilla, Iris, Margot, Michelle, Yvonne
Heren   Alex, Bryan, Levi, Valentino
Coach   Andre Boonstra, Vera Joustra, Anton Meppelink
Aanvang   11:00
Aanwezig cq Vertrek    
Accommodatie   Oostenburg
Wassen    
Scheidsrechter    
     
     
Exakwa D1-KV Emmeloord D1
Dames   Anouk, Emma, Gwen, Stephanie, Tessa, Yentl
Heren   Bryan, Harm, Jurgen Frans, Kevin, Thomas
Coach   Lars van Erp, Ryanne Sietsema
Aanvang   10:00
Aanwezig cq Vertrek   8:50
Accommodatie   Langezand
Wassen   Harm
Rijden   Thomas, Harm, Anouk
     
     
KV Emmeloord E1-SIOS (W) E1
Dames   Charlotte, Maren, Meike, Zoe
Heren   Matthijs, Nils
Coach   Marit Schwering, Arjen Stuy
Aanvang   11:00
Aanwezig cq Vertrek   10:30
Accommodatie   De Boskamp
Wassen   Matthijs 
Scheidsrechter   Sen 1
     
     
Mid Fryslan / Jansma Burdaard E6-KV Emmeloord E2
Dames   Amber, Ezme, Inge, Lois
Heren   Luuk, Samuel
Coach   Marinde Slomp, Martijn Slomp
Aanvang   10:30
Aanwezig cq Vertrek   08:45
Accommodatie   Akkrum
Wassen   Ezme
Rijden   Amber, Luuk
     
     
KV Emmeloord E3-Wordt Kwiek E2
Dames   Danielle, Linda, Rebecca
Heren   Joachim, Niek
Coach   Sascha en Mirthe
Aanvang   10:00
Aanwezig cq Vertrek   9:30
Accommodatie   De Punt
Wassen   Ten Napel
Scheidsrechter   Thomas Straathof
     
     
Harich F1-KV Emmeloord F1
Dames   Sanne, Linde
Heren   Bruce, Mats, Lars
Coach   Michelle, Aniek, Marlinde
Aanvang   10:00
Aanwezig cq Vertrek   09:00
Accommodatie   Harich
Wassen   Lars
Rijden   Lars, Milan

Te fluiten

26 sept 2016 t/m 1 okt 2016    
Bonds wedstrijden Tijd Naam
Koru 1 - KIOS 2 20:00 BJ. Profijt
Wit Blauw 1 - DOS 1 15:30 J. Harkema / BJ. Profijt
  -      
  -      
  -      
         
Jeugd wedstrijden Tijd Naam
KV Emmeloord B2 - De Waterpoort B1 12:00 Sen 2
KV Emmeloord C1 - Harich C1 10:00 MW 1
KV Emmeloord E1 - SIOS (W) E1 11:00 Sen 1
KV Emmeloord E3 - Wordt Kwiek E2 10:00 Thomas Straathof

Uitslagen

wedstrijd uitslagen   eindstand
19 sept 2016 t/m 24 sept 2016        
KV Emmeloord MW1 - DTG MW1   12 - 10
KV Emmeloord 1 - DTG 1   11 - 12
KV Emmeloord 2 - DTG 2   13 - 12
Mid-Fryslan 5 - KV Emmeloord 3   7 - 15
ASVD A2 - KV Emmeloord A2   11 - 8
KV Emmeloord B1 - It Fean B1   13 - 9
KV Emmeloord C1 - Lintjo C1   8 - 5
KV Emmeloord C2 - Lemmer C1   3 - 8
EKVA D1 - KV Emmeloord D1   18 - 3
KV Emmeloord E1 - DOS '46 E3   31 - 2
KV Emmeloord E2 - Westergo E3   16 - 2
KV Emmeloord E3 - Drachten / van der Wiel E2   6 - 3
KV Emmeloord E3   Leeuwarden E1   5   0
Heerenveen F3 - KV Emmeloord F1   7 - 4
Datum van: 
maandag 26 september 2016 uur
Datum tot: 
maandag 3 oktober 2016, 20 uur
Twitter icon
Facebook icon
Google icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Pinterest icon