Nieuws en aankondigingen

Competitieschema

Klik hier voor de rechtreekse link naar het volledige schema
en hier voor de trainingstijden

Verslagen

Wedstrijdverslagen zijn voortaan eenvoudig terug te vinden via /wedstrijdverslagen, onder Competitie. Je kunt daar ook reageren!

  • Oefenprogramma

    zaterdag 27 augustus

    C1 en C2 bij DOS'46

     

     

     

     

    Veld 1

    Veld 2

    Veld 3

    09.00

    10.00

    Unitas C2

    Emmeloord C1

    DOS'46 F1

    Unitas F1

    DOS'46 F2

    Unitas F2

    10.00

    11.00

    DOS'46 C3

    Emmeloord C2

    DOS'46 D3

    Unitas D4

    DOS'46 E4

    Unitas E4

    11.00

    12.00

    DOS'46 D1

    Unitas D2

    DOS'46 C2

    Emmeloord C1

    DOS'46 E3

    Unitas E3

    12.00

    13.00

    DOS'46 D2

    Unitas D3

    Unitas C3

    Emmeloord C2

    DOS'46 E2

    Unitas E2

    13.00

    14.00

    DOS'46 B2

    Unitas B2

    DOS'46 C2

    Unitas C2

    DOS'46 E1

    Unitas E1

    14.00

    15.00

    DOS'46 C3

    Unitas C3

    DOS'46 C4

    Unitas C4

     

     

    15.00

    16.00

    DOS'46 A3

    Unitas A3

    DOS'46 B3

    Unitas B3

     

     

     

    Emmeloord D1 - Sparta ZW  D1 

    Aanvang 10.00u

    Locatie: Emmeloord

     

    Emmeloord B1 - SIOS/SCO B1

    Aanvang 11.00u

    Locatie: KV Emmeloord

     

    Woensdag 31 augustus:

    Emmeloord B1 - Sparta ZW B1 

    Aanvang 19.00u

    Locatie: Emmeloord

     

    ASVD B2 - Emmeloord B2

    aanvang 19.00u

    Locatie: Dronten

     

    Emmeloord C1 - ASVD C1

    aanvang 19.00u

    Locatie: Emmeloord

     

    ASVD D1 - Emmeloord D1

    aanvang 18.30u

    Locatie: Dronten

     

    Wijzigingen voorbehouden.

     

     

    Datum van: 
    donderdag 14 juli 2016 uur
    Datum tot: 
    donderdag 1 september 2016, 13 uur
  • Tegenstanders wedstrijdklasse bekend

    Indeling wedstrijdklasse gepubliceerd!

     

    3B

    DTG 1

    Elko/SSC 1

    Emmeloord 1

    Flamingo's 1

    Harkema 1

    Lintjo 1

    Thrianta 1

    WWC 1

     

    R3C

    DTG 2

    Elko/SSC 2

    Emmeloord 2

    Flamingo's 2

    Harkema 

    Lintjo 2

    Thrianta 2

    WWC 2

     

    A2C

    ASVD A1

    Dindoa A2

    DOS Kampen/Veltman A1

    EKVA A2

    Elburg A1

    Emmeloord A1

    Exakwa A1

    Unitas/Perspectief A2

     

    B2A

    AVO B2

    Drachten/Van der Wiel B2

    Emmeloord B1

    Flamingo's B1

    Harich B1

    It Fean B1

    Nic./Alfa-college/Hoogkerk B2

    Datum van: 
    maandag 11 juli 2016 uur
    Datum tot: 
    donderdag 11 augustus 2016, 20 uur
Twitter icon
Facebook icon
Google icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Pinterest icon